Wyburzanie ścian

Remont budynku i dostosowanie go do potrzeb nowego właściciela często wymaga zastosowania radykalnych środków. Jednym ze sposobów na poprawę estetyki aranżacji i funkcjonalności obiektu jest wyburzanie ścian. Może obejmować całą przegrodę wewnątrz budynku mieszkalnego lub jedynie jej fragment. Jednak samodzielne próby wykonania tego zadania z pewnością nie przebiegną łatwo niczym w amerykańskich serialach. Jeśli wyburzanie ścian ma zakończyć się sukcesem, a nie tragedią, skorzystaj z usług specjalistów.

wyburzanie ścian Warszawa

Zakres prac wykonywanych przy wyburzaniu ścian

Wszystkie prace demontażowe pozornie wydają się łatwe do przeprowadzenia, jednak wymagają sporo uwagi. Bardzo łatwo można doprowadzić do nieumyślnego uszkodzenia elementów konstrukcyjnych, które nie mają ulec wyburzeniu. Także wyburzanie ścian wymaga nieco doświadczenia, solidnego sprzętu i sporo uwagi. Jeśli nie chcesz problemów wynikających z braku wyobraźni i innych czynników, wybierz ofertę Adrem.


📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac 


Wyburzanie ścian prowadzimy po dokładnym i wnikliwym rekonesansie. Wówczas wyklucza się możliwość występowania wewnątrz przewodów elektrycznych, rur ciepłowniczych czy wodnych. W przypadku modernizacji ścian nośnych dbamy o uzyskanie wszelkich pozwoleń i badań wytrzymałościowych. Mamy doświadczenie w zabezpieczeniu innych ścian i podłóg wewnątrz pomieszczenia, aby nie uległy zniszczeniu podczas prowadzenia prac. Kontrolujemy każdy etap pracy, począwszy od wizji, aż do wywiezienia gruzu i pozostałości po konstrukcji ściany.

Nasi specjaliści podejmą się wyzwania niezależnie od typu ściany wymagającej wyburzenia. Mamy doświadczenie zarówno przy ścianach działowych wykonanych w suchej zabudowie czy z pojedynczej warstwy cegieł. Zajmujemy się również częściowym lub całościowym wyburzaniem ścian nośnych i zastąpieniem ich inną konstrukcją nośną. W ramach tych prac wykonujemy otwory okienne czy drzwiowe. Działamy również przy budynkach wykonanych w konstrukcji szkieletowej o ścianach z płyt drewnopochodnych.


📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac 


Wyburzanie ścian powierz profesjonalistom

Podczas robót polegających na wyburzaniu ścian, mogą przytrafić się sytuacje nieprzewidziane. Wówczas możesz liczyć na doświadczenie i fachową wiedzę pracowników Adrem. Poza wyburzaniem ścian wykonujemy także prace związane z montażem instalacji czy suchej zabudowy. Możemy przerobić sieć w taki sposób, żeby miejsce stało się jeszcze bardziej funkcjonalne. Ponadto wykonujemy prace wykończeniowe i remontowe, dlatego zasłonimy wszystkie pozostałości po wyburzeniach. Może się okazać, że prace wyburzeniowe będą dopiero początkiem dłuższego remontu, na który się zdecydujesz.

Zajmujemy się remontami w mieszkaniach prywatnych i dużych obiektach biurowych czy użytkowych. Jeśli nie jesteś pewien, czy w twoim domu warto przeprowadzić wyburzanie ścian, także skontaktuj się z naszym biurem. Możesz umówić się na wizytę naszych specjalistów i ocenę stanu faktycznego. Podpowiemy Ci, czy można przeprowadzić prace wyburzeniowe i jaki efekt mogą przynieść. W razie potrzeby możemy wykonać wizualizację i projekt aranżacji.


📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac