Wykończenie pod klucz

Wykończenie mieszkania pod klucz – co to oznacza?

Wielu deweloperów wykonuje mieszkania tylko do etapu nałożenia tynków i wylania gładzi na podłodze. Ten stan mieszkania nazywany jest deweloperskim, jednak nie daje jeszcze możliwości do wprowadzenia się. Potrzebne są prace wykończeniowe i ustalenie ostatecznego wyglądu wnętrza. Część deweloperów dodaje do swojej oferty pakiety wykończeniowe, jednak nie zawsze zawierają one wszystkie potrzebne etapy prac.

wykończenie pod klucz Warszawa

Wykończenie i aranżacja mieszkania powinny być dokładnie takie, jakie sobie zaplanujesz. Tylko wtedy nowe lokum okaże się przyjemnym miejscem do życia, a przebywanie w nim sprawi Ci radość. Teraz już nie musisz liczyć na łaskę dewelopera i dogadywać się z nim w kwestii dotyczącej zakresu prac. Wykończenie pod klucz w Warszawie to jedna z dziedzin działalności firmy Adrem. Dysponujemy sporym parkiem maszynowym i znakomitymi specjalistami z różnych dziedzin. Dzięki takiemu zapleczu możemy sobie pozwolić na kompleksową realizację dowolnych prac wykończeniowych.


📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac 


Adrem – profesjonalne wykończenia pod klucz

Część firm budowlanych zajmuje się tylko pracami polegającymi na wznoszeniu konstrukcji obiektów. Chcąc szybko sprzedać mieszkania czy oddać obiekt użytkowy, nie zawsze realizują również prace wykończeniowe. W związku z tym kupujący pozostaje z mieszkaniem, do którego nie może się wprowadzić. Wówczas wykończenie mieszkania pod klucz musi wykonać inna firma. Adrem zajmie się dostosowaniem mieszkania do Twoich potrzeb. Oferujemy pomoc także przy remoncie generalnym.

Jeśli zleciłeś wzniesienie obiektów biurowych czy hali produkcyjnej, także możesz skorzystać z usług Adrem. Wykończenia pod klucz w Warszawie realizujemy nie tylko w mieszkaniach i domach prywatnych. Wszystkie obiekty firmowe także możemy doprowadzić do etapu, w którym pozostanie Ci tylko wprowadzić się do środka. Niejednokrotnie prowadziliśmy prace w budynkach administracji publicznej, czy należących do spółdzielni mieszkaniowych. Nie obawiamy się wyzwań, dlatego podejmiemy się wykończenia każdego miejsca.


📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac 


Oferta Adrem może Ci przypominać dziesiątki podobnych, które przeglądałeś wcześniej. Wiele firm, także tych początkujących, zajmuje się wykończeniem mieszkań i wspomina o wysokiej jakości. Jednak za nami stoją setki zrealizowanych projektów, które znajdują się na terenie Miasta Stołecznego i w okolicach. Możesz zapytać znajomych i bliskich, którzy w ostatnich latach zlecali remonty. Możliwe, że korzystali z naszych usług i będziesz mógł sam przekonać się o jakości wykonywanych prac oraz profesjonalizmie. Jeśli nie, na stronie Adrem znajdziesz przykładowe zdjęcia z zakończonych prac.

Remonty i wykończenie mieszkań często wiążą się ze sporym bałaganem. Z reguły przebiegają szybko, jednak nieporządek w nowym mieszkaniu lub biurze może być denerwujący. Dlatego zostaw nam wszystkie prace i problemy wynikające z ich realizacji. Zajmiemy się nimi kompleksowo i nie pozostawimy Cię z problemem w razie nieprzewidzianych sytuacji. Prowadzone przez nas wykończenie mieszkania pod klucz zakończy się oddaniem kluczy do gotowego obiektu w Twoje ręce.

Zakres prac wykończeniowych

Firma Adrem oferuje kompleksowe wykończenia mieszkań. Zajmujemy się każdym etapem remontu i wykończenia. Dzięki znakomitej doświadczonej kadrze możemy się podjąć nawet najbardziej wymagających prac. Nie są nam straszne nowoczesne aranżacje i nietypowe rozwiązania projektowe. Jeśli dokładnie przedstawisz nam swój pomysł, wykonamy każde zlecone zadanie.

Nie zawsze pomysł na rozwiązania architektoniczne jest jasny. Nie wszyscy mają doświadczenie i wiedzę potrzebną do tego, żeby dobrze zaplanować aranżację mieszkania. Jeśli potrzebujesz pomocy, w tej dziedzinie również jesteśmy w stanie polecić swoich specjalistów. Dysponujemy biurem projektowym, gdzie możemy zaprojektować wnętrze i przygotować jego wizualizację. Dzięki temu sam ocenisz, czy dane wnętrze będzie Ci się podobało.

W zakres naszych prac wchodzą wszystkie roboty związane z wykończeniem wnętrza. Mieszkanie w stanie deweloperskim z reguły ma ściany i sufity wykończone powierzchnią tynku. Wykończenia pod klucz mogą polegać na nałożeniu gładzi i pomalowaniu ścian. W razie potrzeby zajmiemy się także tynkowaniem lub rozbudową instalacji wodnej, ciepłowniczej czy elektrycznej. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i pomysłu na wykonanie prac wykończeniowych. Jeśli decydujesz się na remont generalny, możesz zlecić nam również prace wyburzeniowe.

Mieszkania w stanie deweloperskim nie ma wykończonych podłóg, które pokrywa jedynie wylewka. Zajmujemy się układaniem paneli i podłóg drewnianych. Jedną z naszych specjalności jest jednak glazurnictwo. W ciągu roku nasi specjaliści pokrywają płytkami powierzchnię kilkunastu tysięcy metrów kwadratowych. W związku z tym możesz liczyć na profesjonalne ułożenie ceramiki podłogowej i ściennej.


📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac