Usługi dekarskie

Potrzebny dekarz w Warszawie? Sprawdź ofertę Adrem

Prace dekarskie to bardzo odpowiedzialny zakres robót budowlanych. Polegają na budowie, naprawie lub wymianie połaci dachowej. Związane są także z całym systemem odprowadzania wody deszczowej oraz instalacją odgromową. W związku z tym prawidłowe przeprowadzenie tych prac ma znaczenie dla klimatu i bezpieczeństwa obiektu. Nie warto zajmować się tymi pracami na własną rękę. Wykwalifikowany dekarz w Warszawie zajmie się remontem dachu i wykona go profesjonalnie. W ten sposób ochroni obiekt przed zalaniem i zapewni spokojne użytkowanie przez wiele lat.

dekarz warszawa

Jeśli szukasz firmy dekarskiej w Warszawie, zwróć uwagę na ofertę Adrem. Pracami dekarskimi i ogólnobudowlanymi zajmujemy się od wielu lat. Możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem i wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Zajmujemy się wymianą i naprawą połaci dachowych w domach jednorodzinnych i obiektach przemysłowych. Jeśli masz problem z nieszczelnością lub zauważyłeś przeciek, zadzwoń do nas. Doraźne naprawy dekarskie również leżą w zakresie działania naszej firmy.


📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac 


Usługi dekarskie w Warszawie – dlaczego warto wybrać Adrem?

Zawód dekarza staje się coraz mniej popularny. W naszym kraju brak jest szkolnictwa, które kształci profesjonalnych dekarzy. Warszawa od wielu lat ma problemy z profesjonalistami z tej dziedziny. Nie wszystkie przedsiębiorstwa, reklamujące się jako firmy dekarskie, zasługują na uwagę. Wielu brak kompetencji, a realizacją napraw połaci dachowej zajmują się doraźnie pracownicy ogólnobudowlani.

Jeśli szukasz firmy, która zrealizuje naprawę dachu w Warszawie lub okolicznych miejscowościach, nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji. Nie szukaj najtańszych wykonawców, kierując się tymczasowymi oszczędnościami. Część firm stawia na pracowników, którzy dopiero zbierają doświadczenie i nie są świadomi odpowiedzialności. Tymczasem prace dekarskie mają za zadanie zabezpieczyć Twój dom lub firmę przed zalaniem. Połać dachowa ma także chronić przed wiatrem i sama nie poddać się silnym wichurom. Bezpieczną połać dachową wykonają dla Ciebie tylko doświadczeni dekarze z Warszawy, a nie ci najtańsi. Miej to na uwadze i nie kieruj się jedynie ceną.


📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac 


Przeglądając oferty innych firm, z pewnością spotkałeś się z podobnymi porównaniami. Jednak to właśnie firma Adrem realizuje usługi dekarskie w Warszawie już od wielu lat. Dachy kryte przez naszych pracowników chronią przed wilgocią obiekty administracji państwowej, duże zakłady przemysłowe i wiele domów jednorodzinnych. Być może Twój sąsiad korzystał już z naszych usług albo firma, w której pracujesz, chroniona jest naszym dachem. Sprawdź. Pozwoli Ci to samemu przekonać się o jakości naszych usług.

Zakres prac firmy dekarskiej Adrem

Zastanawiasz się, czy dach w twoim domu lub zakładzie potrzebuje naprawy? Może konieczna będzie wymiana całej połaci i instalacji odprowadzania wody deszczowej?  Nie trać więcej czasu na domysły, tylko skontaktuj się z nami. Realizujemy kompleksowe prace dekarskie i wszystkie roboty w obrębie dachu. Profil naszej działalności to nie tylko układanie połaci, ale także konstrukcja więźby, budowa instalacji odwadniającej, remont i naprawa dachów w Warszawie.

Układamy i naprawiamy połacie wykonane z dowolnego materiału. Zajmujemy się połaciami z dachówki, blachodachówki, blachy, papy czy każdego innego rodzaju wykończenia. Jako dekarze w Warszawie wykonujemy prace związane z budową orynnowania i odprowadzaniem deszczówki. Jeśli masz problem z zapchaną rynną, także możesz liczyć na naszą pomoc. W razie potrzeby zajmiemy się także nieszczelnościami, a nawet ociepleniem poddaszy użytkowych i nieużytkowych. Szeroki zakres realizowanych prac pozwala naszym specjalistom wybrnąć z opresji w razie pojawienia się problemów.


📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac