Opinie

Bardzo starannie i sprawnie przeprowadzony remont. Wszystko terminowo i w rozsądnej cenie

Mariusz Michalczuk Avatar Mariusz Michalczuk
2 lipca 2020

W ciągu ostatniego roku potrzebowałem wykończyć 3 mieszkania pod wynajem. Początkowy stan był różny - od najgorszego z możliwych (do wymiany wszystkie instalacje, tynki, okna, drzwi), po odświeżenie. Po pierwsze nie naciągają - dostałem szybką wycenę i rozsądnie określone koszty. Ostatecznie mieszkania zostały oddane pod klucz i nie wymagały żadnych dodatkowych prac. Realizacje zgodnie z terminem, a nawet nieco szybciej. Po dobrze wykonanych zleceniach zdecydowałem się na zlecenie prac u mnie w domu - na sierpień mam już umowę na remont i wykończenie poddasza dla syna.

Arkadiusz Wiśniewski Avatar Arkadiusz Wiśniewski
14 czerwca 2020

Panowie znają się na swojej pracy. W końcu trafiłam na ekipę po której nie było trzeba poprawiać. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego remontu

Martyna Mączyńska Avatar Martyna Mączyńska
24 września 2020

Trafiłem na firmę Adrem z polecenia znajomych. Mało jest firm które tak rzetelnie podchodzą do klienta. Polecam jeśli szuka się zaufanej firmy.

Andrzej Piskorski Avatar Andrzej Piskorski
10 lipca 2020

Szczerze polecam 🙂 Kompleksowo podeszli do remontu mojego mieszkania. Duża wiedza techniczna i sprawne działanie. Oby więcej takich firm budowlanych na rynku. Z ręką na sercu rekomenduję usługi.


📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac 


Marek Dryl Avatar Marek Dryl
23 listopada 2020

Fachowcy! Remont przebiegł szybko i czysto - a spodziewałam się czegoś innego, jak to przy remoncie bywa... Jestem mila zaskoczona!

Aneta Dąbrowska Avatar Aneta Dąbrowska
17 września 2020

Adrem tworzy zgrany zespół specjalistów. Od samego początku zaskoczyło mnie bardzo profesjonalne podejście do Klienta - Pan Jacek przygotował szczegółową wycenę remontu mieszkania na 2 strony A4 - pozycja po pozycji, dzięki czemu wiedziałem za co tak naprawdę płacę. Wysłałem w sumie 6 zapytań do różnych firm i tylko tutaj dostałem tak dobrze skonstruowaną ofertę. W kwestii prac remontowych: zgodnie z wyznaczonym terminem, wszystko prawidłowo wykonane. Jestem niezmiernie wdzięczny za szybszy termin oddania wyremontowanego już mieszkania - jeszcze w tym roku! Dziękuję

Mariusz Uss Avatar Mariusz Uss
30 grudnia 2020

Śmiało mogę polecić usługi firmy Adrem. Remont w mieszkaniu został wykonany sprawnie, profesjonalnie i na czas

Mariusz Michalski Avatar Mariusz Michalski
8 listopada 2020

Zleciłam firmie remont salonu, efekt przerósł moje oczekiwania. Ekipa bardzo sprawna w dobrej cenie

Katarzyna Zmudczyńska Avatar Katarzyna Zmudczyńska
24 listopada 2020

Szybko, sprawnie i terminowo, łazienka wygląda jak nowa. Dzięki i polecam

Arek Barański Avatar Arek Barański
6 października 2020

Remont łazienki wykonany zgodnie z projektem oraz bardzo terminowo. Cenowo całkiem dobrze - zmieściłem się w przeznaczonym budżecie. Polecam

Michel Stolarczyk Avatar Michel Stolarczyk
23 listopada 2020

Konkretnie i rzeczowo. Jakość pracy na najwyższym poziomie, bezproblemowy kontakt, pomoc przy wyborze materiałów

Robert Dąbrowski Avatar Robert Dąbrowski
20 sierpnia 2020

Remont wykonany z dużą starannością. Jak ktoś szuka dobrej firmy budowlanej z Warszawy to możne na ADREM liczyć. Uczciwy właściciel, ogólnie wszystko ok.

Joanna Kaczmarczyk Avatar Joanna Kaczmarczyk
6 lipca 2020

Panowie wykonywali prace wykończeniowe w moim domu. Kontakt z właścicielem mogę ocenić bardzo pozytywnie. Firma będzie niedługo przeprowadzać remont u mojego syna - mam nadzieję, że równie udany.

Zbigniew Tomaszewski Avatar Zbigniew Tomaszewski
1 lipca 2020

Łazienka mojej mamy wykonana po mistrzowsku! Mama bardzo obawiała się tego remontu, ale poszło naprawdę gładko. Płytki na ścianach i podłodze wyglądają nieskazitelnie. Polecam fachowców z firmy Adrem

Monika Rychłowska Avatar Monika Rychłowska
27 lipca 2020

📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac