Remont łazienki

Komu powierzyć wykończenie łazienki w Warszawie?

Remont łazienki to jeden z najbardziej uciążliwych etapów prac w czasie odnawiania mieszkania. Niejednokrotnie nie kończy się tylko na odświeżającym pomalowaniu ścian. Z reguły wymaga wymiany całej armatury, wyposażenia, a także zbijania starej ceramiki. Pozostaje jeszcze problem szczelności poszczególnych warstw i zamontowanej armatury. Jeśli nie masz doświadczenia budowlanego, lepiej zdobądź je przy wykańczaniu innych pomieszczeń. Prace przy odnawianiu łazienki warto powierzyć specjalistom.

remont łazienki Warszawa

Jeśli chcesz zlecić remont łazienki w Warszawie, nie szukaj przypadkowych wykonawców. Adrem to przedsiębiorstwo, które dysponuje zapleczem sprzętowym i wiedzą, które pozwolą na szybkie wykonanie prac. Zajmujemy się wykonawstwem w mieszkaniach prywatnych, domach jednorodzinnych, a także obiektach administracyjnych. Jeśli potrzebujesz wyremontować łazienkę w warszawskim biurowcu lub siedzibie firmy, także chętnie podejmiemy się tego zadania.


📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac 


Remonty łazienek w Warszawie i okolicach tylko z Adrem

Remont i wykończenie łazienki to trudna praca, która wymaga sporej wiedzy i doświadczenia. Położenie akcesoriów sanitarnych, ich wysokość i odległości między sobą mają ogromny wpływ na komfort korzystania z łazienki. Elementy wykończeniowe w tym pomieszczeniu mogą być stale narażone na działanie wilgoci. Wymagane jest więc wykonanie izolacji i precyzyjne prace wykończeniowe. Często problemy sprawiają także instalacje cieplne czy elektryczne, które ulokowane są w tym pomieszczeniu.

W związku z trudnościami nie każda firma może się pochwalić kadrą specjalistów, którzy podejmą się tego zadania. Część przedsiębiorstw zajmuje się tylko pojedynczymi etapami. Tym cenniejsza powinna być oferta Adrem, gdzie udało nam się zgromadzić specjalistów budowlanych z wielu dziedzin. Setki zrealizowanych inwestycji i remonty łazienek w Warszawie sprawiają, że możemy konkurować z najlepszymi.


📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac 


Nasza oferta to nie są tylko puste słowa, które znajdziesz na większości stron firm budowlanych. Po kilkunastu latach działalności możemy się pochwalić realizacjami na terenie całego miasta. Często owoc pracy znajduje się w obiektach użyteczności publicznej czy budynkach administracyjnych. W związku z tym możesz na własne oczy ocenić zakres prac i sposób ich wykonania. Na życzenie klientów możemy udostępnić zdjęcia z prac związanych z wykończeniem łazienki w Warszawie i okolicznych miejscowościach.

Doświadczenie zdobyte przez lata pracy możemy spożytkować do pomocy przy stworzeniu idealnej łazienki dla naszych klientów. Specjalnie w tym celu w zakres naszych usług wprowadziliśmy biuro projektowe. To w nim jesteśmy w stanie zaplanować i zwizualizować nowoczesne rozwiązania architektoniczne. Wystarczy, że opowiesz nam o swojej wizji remontu łazienki w Warszawie. Możemy dostosować ją do innych pomieszczeń w mieszkaniu lub wskazać na jej odrębność. Przybliży Cię to do spełnienia marzenia o doskonałym wnętrzu.

Zakres prac w ramach remontu łazienek

Łazienka najczęściej stanowi jedno z mniejszych pomieszczeń w całym mieszkaniu czy obiektach biurowych. Jednak jej charakterystyka sprawia, że zakres prac obejmuje więcej etapów, niż standardowe malowanie i położenie gładzi. W grę wchodzą trudne prace rozbiórkowe, a także dodatkowo montaż akcesoriów łazienkowych. Nie są to jednak zadania, których nie podejmą się nasi specjaliści.

Jesteśmy w stanie kompleksowo wykonać każdy remont łazienki w Warszawie. Realizujemy różne projekty, także związane z tworzeniem sauny, czy basenów. Jesteśmy w stanie dobrać unikalny sposób na izolację stropów, co pozwoli utrzymać szczelność nawet w tak skomplikowanych projektach. Podejmujemy się nowoczesnych rozwiązań, takich jak kabiny prysznicowe walk-in bez brodzika czy wolnostojące wanny. Wykonujemy suchą zabudowę i stelaże podtynkowe, które ukryją instalację toalety.

Podczas prac w łazience, będziemy w stanie zaprezentować Ci umiejętności w jednej z naszych specjalizacji. Jeśli chodzi o prace glazurnicze, Adrem nie ma konkurencji na terenie Miasta Stołecznego. Tysiące metrów kwadratowych płytek rocznie musi robić wrażenie. Układamy elementy ceramiczne w mniejszych obiektach, ale także w ogromnych łazienkach. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać każdą kompozycję. Montujemy zarówno klasyczne płytki, jak i kamień naturalny, czy elementy szklane. Tworzymy mozaiki z drobnych elementów i wykańczamy przestrzenie za pomocą wielkoformatowych płytek.

Działalność firmy Adrem nie jest związana tylko z wykańczaniem łazienek w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Zatrudniamy specjalistów z wielu dziedzin, którzy mogą wykonywać różne prace. To doświadczenie sprawdzi się także przy remontach wspomnianych pomieszczeń. Jeśli remonty będą wymagały odnowienia instalacji czy nietypowych prac, również możemy się tego podjąć. Nie pozostawimy Cię z problemem i doprowadzimy remont do końca.


📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac