Firma remontowa Warszawa

Firma remontowa Warszawa

Kiedy będzie potrzebna solidna firma remontowa w Warszawie?

Kupiłeś nowe mieszkanie na rynku wtórnym i chcesz przeprowadzić w nim gruntowny remont? Może stałeś się właścicielem obiektu w stanie surowym i chcesz wykonać remont pod klucz? Samodzielne podejmowanie się remontu nie zawsze jest najlepszym pomysłem. Jeśli nie masz doświadczenia i nie chcesz spędzić wielu długich miesięcy z kielnią w dłoni, poszukaj sprawdzonego wykonawcy.

W każdej z tych sytuacji, a także innych tu nie wymienionych, będziesz potrzebował profesjonalnej firmy budowlano-remontowej. W Warszawie działa wiele takich przedsiębiorstw, jednak tylko kilka podchodzi do prac poważnie, oferując profesjonalizm. Jaka jest najlepsza firma remontowa w Warszawie? My polecamy usługi Adrem, firmy od wielu lat działającej na stołecznym rynku. To, czy jesteśmy najlepsi, będziesz miał okazję sprawdzić, korzystając z naszych usług.


📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac 


Adrem – dobra firma remontowa z Warszawy

Wiele przedsiębiorstw reklamuje się w podobny sposób i twierdzi, że jest najlepszą firmą remontowo-budowlaną w Warszawie. Często jednak są to jedynie slogany niepoparte żadnymi dowodami? Czym nasza oferta różni się od innych firm remontowych w Warszawie? My jesteśmy w stanie przedstawić dowody swojej działalności, czyli przykłady najciekawszych realizacji w Mieście Stołecznym. 

Profesjonalne usługi budowlane w Warszawie prowadzimy już od prawie 20 lat. W tym czasie pracowaliśmy przy wielu remontach mieszkań i domów mieszkalnych. Prowadziliśmy także prace na obiektach handlowo-usługowych, w siedzibach instytucji państwowych czy dużych międzynarodowych firm. Znamy realia rynku i nowoczesne trendy w architekturze oraz wykańczaniu wnętrz. Dysponujemy sporym zapleczem sprzętowym i kadrowym, dlatego jesteśmy w stanie prowadzić prace remontowo-budowlane w Warszawie w kilku miejscach jednocześnie.


📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac 


Jakie usługi remontowo-budowlane w Warszawie prowadzi Adrem?

Jako solidna firma remontowa z Warszawy, która aspiruje do miana najlepszej w mieście, staramy się kompleksowo podejść do każdego remontu. Już na początku staramy się pomóc przy określeniu zakresu prac i wycenie, a nawet możemy wysłać fachowca na odbiory mieszkań oddanych w stanie deweloperskim. Dzięki zaawansowanym programom komputerowym możemy przygotować wizualizację obiektu po zakończeniu prac.

Najczęściej świadczymy standardowe usługi remontowo-budowlane w Warszawie, takie jak nakładanie gładzi, malowanie, wykańczanie podłóg czy inne prace wykończeniowe. Ponadto prowadzimy prace wykończeniowe o bardziej specjalistycznym charakterze. W naszych szeregach znajdują się fachowcy od usług glazurniczych, hydrauliki czy elektryki. Ponadto nasza firma remontowa z Warszawy jest w stanie wykonywać remont zewnętrznej części budynku. Wykańczamy balkony, remontujemy elewację, a także prowadzimy prace na połaciach dachowych.


📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac