Remont poddasza

Remont poddasza Warszawa – czy to właśnie wpisałeś szukając wykonawcy do remontu poddasza w Twoim domu? Świetnie trafiłeś! Konstrukcja połaci dachowej często pozostawia interesującą i nieregularną przestrzeń poddasza. Wiele osób nie wykorzystuje jej potencjału, widząc w poddaszu jedynie niskie i ciemne pomieszczenie. Tymczasem podejście do tej przestrzeni z wyobraźnią pozwoli stworzyć tam niesamowite miejsce. Jeśli poddasze w Twoim domu od dawna przypomina skład niepotrzebnych przedmiotów, pora to zmienić. Do adaptacji poddasza w Warszawie może być Ci potrzebna solidna firma remontowa, ponieważ część prac będzie trudna do wykonania dla pojedynczych osób.

remont poddasza Warszawa

Ocieplanie i adaptacja poddasza w Warszawie

Część użytkowników starych kamienic lub domów jednorodzinnych nie przywiązuje wagi do poddasza. Ta przestrzeń może jednak stanowić dodatkowe pomieszczenie. Szczególnie w przypadku nietypowej konstrukcji dachu będzie można w niej stworzyć fantastyczną aranżację. Firma Adrem przeprowadzi dla Ciebie remont poddasza w Warszawie. Zrealizujemy Twoją koncepcję lub przygotujemy projekt oraz wizualizację.


📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac 


Niejednokrotnie dopiero w czasie użytkowania pomieszczenia lub wobec potrzeb rozwoju działalności planowana jest adaptacja poddasza. Warszawa jest miastem, gdzie wiele takich przestrzeni jest adaptowanych na punkty komercyjne, jak sale fitness czy świetlice. Nasza firma od wielu lat zajmuje się pracami wykończeniowymi, dlatego nie obawiamy się nawet najtrudniejszych zadań. Wykonujemy suchą zabudowę, a dalej także prace tynkarskie oraz glazurnicze.

Remont poddasza w Warszawie często obejmuje także inne prace dodatkowe. W przypadku adaptacji przestrzeni dotychczas całkowicie nieużywanej może być potrzebne wykonanie izolacji termicznej. Dzięki temu cały budynek będzie bardziej oszczędny i ekologiczny. Taka inwestycja stanie się dla Ciebie sposobem na wygenerowanie oszczędności na ogrzewaniu. Wśród prac dodatkowych w obrębie poddasza mogą być potrzebne także prace dekarskie lub instalacyjne. Bez obaw możesz je powierzyć naszej firmie, ponieważ mamy w tej dziedzinie bogate doświadczenie. 


📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac 


Wybierz specjalistów do remontu poddasza w Warszawie

Jeśli decydujesz się na adaptację poddasza w Warszawie, skontaktuj się z biurem Adrem. Zadzwoń lub wyślij do nas wiadomość mailową, wszystkie namiary znajdziesz na naszej stronie. Odezwiemy się do Ciebie i umówimy na bezpłatne konsultacje oraz wycenę prac. Jeśli ich zakres będzie obejmował również inne zadania, jesteśmy w stanie się ich podjąć. Być może remont poddasza w Warszawie będzie początkiem współpracy przy odnawianiu całego domu.

Nie obawiaj się kontaktu w żadnej sprawie. Zajmujemy się nie tylko rozległymi i wysokimi poddaszami, w których chcesz stworzyć pomieszczenie użytkowe. Możemy podjąć się również wykończenia niskich przestrzeni przeznaczonych na magazyn lub składzik. Jeśli poddasze służy w Twoim domu tylko jako przejście na dach, także zajmiemy się jego renowacją. Możemy je ocieplić i usprawnić przejście do wyłazu dachowego. Jeśli chodzi o remont poddasza w Warszawie jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie. Zadzwoń, a wspólnie ustalimy, czego potrzeba tej przestrzeni w Twoim domu.


📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac