Układanie płytek

Płytki ceramiczne należą do najpopularniejszych materiałów wykończeniowych. Stosowane są z uwagi na swoją funkcjonalność i niezwykły poziom estetyki. Dobrze zamontowane i wykończone powierzchnie z płytek ceramicznych będą cieszyły oko przez wiele lat. Korzystanie z usług kiepskich wykonawców z kolei może prowadzić do znacznych problemów już na początku eksploatacji. Jeśli zamierzasz zlecić układanie glazury w Warszawie, zwróć uwagę na ofertę Adrem.

układanie płytek Warszawa

Zakres prac związanych z układaniem płytek

Oferta Adrem to między innymi kompleksowe układanie płytek ceramicznych. W zakres prac wchodzi odpowiednie przygotowanie podłoża i mieszanek klejowych potrzebnych do mocowania. Wykonujemy dowolne wzory z płytek, możemy ułożyć w mozaikę lub stworzyć napis z wielokolorowych elementów. Docinamy płytki na wymiar pasujący nawet do bardzo nieregularnych przestrzeni.


📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac 


W zakres prac Adrem wchodzi układanie glazury w Warszawie w bardzo szerokim ujęciu. Przede wszystkim realizujemy prace związane z układaniem płytek ceramicznych na powierzchni podłóg, ścian czy przestrzeni zewnętrznych. Wykonujemy montaż standardowych płytek, wielkowymiarowych, a także układanie mozaiki. Dodatkowo jesteśmy w stanie przeprowadzić układanie płytek z kamienia naturalnego, gipsu czy płyt betonowych dekoracyjnych. Pracujemy na najlepszych materiałach budowlanych, a w razie potrzeby będziemy w stanie podpowiedzieć inwestorowi, jakie płytki wybrać.

Dlaczego układanie glazury w Warszawie warto powierzyć Adrem?

Jeśli zdecydujesz się na układanie glazury w Warszawie, powierz te prace doświadczonej firmie. W Adrem możemy się pochwalić realizacjami zadań glazurniczych obejmującymi kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych rocznie. Prowadzimy prace związane z układaniem płytek zarówno w obiektach mieszkalnych, biurowych, usługowych, jak i budynkach administracji publicznej. Możesz zobaczyć wykonywane przez nas prace w wielu ogólnodostępnych miejscach na terenie Warszawy i okolic.


📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac 


Dysponujemy zapleczem kadrowym i sprzętowym umożliwiającym układanie płytek

nawet na bardzo dużych obiektach. Zajmujemy się także drobnymi pracami przy remontach kuchni czy pomieszczeń kotłowni w domach prywatnych. Wykorzystujemy w pracy wiertła diamentowe i profesjonalne tarcze szlifierskie. Nie musisz obawiać się zatem, że pozostawimy ostre krawędzie po odcinkach czy popękane płytki w obrębie przewiertów. Zależy nam na tym, żeby ostateczny efekt gotowej powierzchni u klienta był lepszy, niż we własnym mieszkaniu.

Nie możesz się spodziewać, że układanie płytek przebiegnie bezproblemowo. Często w czasie prac mogą pojawić się nieprzewidziane sytuacje, które utrudniają dalszą realizację. Odpadający tynk, uszkodzone płyty gipsowe czy problemy z cieknącą instalacją wodną, to dla nas żadna nowość. Zatrudniamy specjalistów z wielu dziedzin, którzy są w stanie wykonać szereg prac remontowych. Dlatego nie zostawimy Cię z problemem i dokonamy niezbędnych napraw lub poprawek. Może układanie płytek w jednym pomieszczeniu zainspiruje Cię do przeprowadzenia remontu w większym zakresie.


📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac