Remonty domów

Przejmujesz nową lokalizację? Otrzymałeś dom w spadku lub kupiłeś budynek wymagający gruntownego remontu? Nie zabieraj się samodzielnie za odnowienie takiego obiektu. Nakład prac, jakie będziesz musiał włożyć w remont, jest niewspółmierny do odnawiania biura czy mieszkania. Często same prace wykończeniowe wewnątrz to tylko jedna z wymaganych czynności. Mogą być potrzebne roboty związane z instalacją elektryczną lub wodną. Do tego dochodzą zadania zewnętrzne, takie jak remont elewacji, układanie kostki brukowej, czy prace dekarskie.

remonty domów Warszawa

Możesz spróbować znaleźć najtańszą firmę i liczyć na to, że prace będą wykonane poprawnie i po kilku miesiącach nie będą potrzebne poprawki. Innym rozwiązaniem jest szukanie wykonawcy do każdego etapu oddzielnie. To bywa kosztowne i czasochłonne, a także wymaga od Ciebie wiele uwagi. Jeśli cenisz swój czas i zależy Ci na jakości realizowanych prac, będziesz potrzebował firmy, która na co dzień zajmuje się remontami domów w Warszawie. Znajomość rynku i topografii miasta będzie dodatkowym atutem, jeśli wybierzesz Adrem.


📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac 


Od kilkunastu lat realizujemy kompleksowe remonty domów w Stolicy oraz okolicznych miejscowościach. Możemy pomóc Ci na każdym etapie remontu i zająć się obiektem w dowolnym stanie. Jeśli nie satysfakcjonują Cię efekty pracy ekipy, która zajmowała się domem dotychczas, także skontaktuj się z nami. Pokażemy Ci nasze dotychczasowe remonty domów w Warszawie i sam ocenisz, czy warto korzystać z naszych usług.

Kompleksowe remonty domów tylko z Adrem

Zastanawiasz się, dlaczego powinieneś wybrać właśnie usługi Adrem? Za nami przemawia ogromne doświadczenie w budownictwie wykończeniowym. Przeprowadziliśmy już dziesiątki remontów domów w Warszawie. Mamy na swoim koncie również prace na obiektach użytkowych czy w biurowcach. W naszym zespole znajdują się specjaliści, którzy wykonają dla Ciebie nawet bardzo wymyślne aranżacje. Możemy wykończyć wnętrze Twojego domu w nowoczesnej stylistyce lub podjąć się odtworzenia jego zabytkowego charakteru.


📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac 


W naszym rozumieniu kompleksowe remonty domów to wykonanie wszystkich prac od początku do końca. Nie traktujemy remontu wybiórczo, tylko jako całość. Jeśli potrzebne będzie układanie płytek ceramicznych, wymiana instalacji czy remont połaci dachowej, także wykonamy te prace. W naszych szeregach znajdują się specjaliści z wielu dziedzin sztuki budowlanej, którzy wiedzą co robić. Dzięki temu oszczędzimy Ci częstych telefonów w błahych sprawach, a Ty będziesz mógł zająć się swoimi obowiązkami.

Nie jesteś pewien, czy poradzimy sobie z realizacją remontu domu w Warszawie? Obawiasz się, czy stać Cię na kompleksowe odnowienie budynku? Skontaktuj się z nami. Możesz napisać na adres mailowy lub skontaktować się z nami telefonicznie.  Dane znajdują się w górnej części strony. Zapoznamy się z Twoją sytuacją i przygotujemy bezpłatną wycenę na kompleksowy remont domu. W ten sposób będziesz wiedział jakich kosztów masz się spodziewać oraz poznasz orientacyjny termin realizacji zlecenia.


📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac