Remonty dachów

Wilgoć wpływająca do wewnątrz mieszkania przez dach może stanowić ogromne zagrożenia dla obiektu. W pierwszej fazie niszczy izolację termiczną i drewnianą konstrukcję połaci. Dalszy etap to zacieki na sufitach w obrębie poddasza, a w efekcie zalanie ścian czy podłóg. Zatem jeżeli zauważysz pierwsze problemy ze szczelnością połaci, natychmiast zareaguj. Jeśli nie masz doświadczenia, nie próbuj przeprowadzać prac samodzielnie. Żeby uniknąć kłopotów, remonty dachów w Warszawie powierz specjalistom.

remonty dachów Warszawa

Nie jesteś pewien, czy problemy ze szczelnością dotyczą właśnie dachu? Może kłopot tkwi w innym elemencie? Zanim zbagatelizujesz objawy, skonsultuj się ze specjalistami z firmy Adrem. W naszych szeregach znajdują się pracownicy, którzy od kilkunastu lat prowadzą naprawę dachów w Warszawie. Możesz umówić się z nami na bezpłatne konsultacje i wycenę ewentualnych napraw. Wystarczy, że zadzwonisz na numer podany na stronie lub wyślesz wiadomość na skrzynkę mailową. Wspólnie ustalimy, kiedy zaczniemy pracę i jaki będzie miał dokładny zakres remont dachu w Warszawie.


📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac 


Kompleksowe remonty dachów w Warszawie

Pewnie przed wizytą na naszej stronie wielokrotnie wpisywałeś w wyszukiwarkę frazę dekarstwo Warszawa. Mamy nadzieję, że nasza strona jest ostatnią, na którą będziesz wchodził. Niewielu z naszych konkurentów zajmuje się każdym typem połaci dachowej. Mało kto układa dachówki, blachodachówki, a także dachy z papy. Dodatkowo tylko grono wykwalifikowanych specjalistów będzie w stanie bezpiecznie wykonać pracę w przestrzeni miejskiej. W Adrem zatrudniamy właśnie takich fachowców.

Nie wszystkie prace dekarskie to jedynie uszczelnianie dachów. Warszawa jest miastem specyficznym, w którym wiele budynków jest objętych opieką konserwatora zabytków. W niektórych strefach obowiązują dokładne zasady zagospodarowania przestrzennego, co często wymusza także konkretny typ pokrycia dachowego. W Adrem znamy specyfikę miasta i jesteśmy w stanie podjąć się każdego zadania związanego z połaciami dachowymi. Możemy je odtworzyć, zdemontować lub zbudować na nowo, a w razie potrzeby całkowicie zmodernizujemy dach.


📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac 


Adrem – prace remontowe i dekarstwo Warszawa

Zastanawiasz się, dlaczego właśnie Adrem powinno być firmą, która wykona dla Ciebie naprawy dekarskie? Warszawa i okoliczne miejscowości pełne są obiektów, w których przeprowadzaliśmy nasze prace. Możesz na własne oczy ocenić jakość naszych usług. Nie ukrywamy niczego, dlatego z chęcią pokażemy Ci zdjęcia z prac lub wskażemy obiekty publiczne, w których mieliśmy okazję pracować. Wszystko po to, żebyś nie musiał decydować się w ciemno na przypadkową firmę.

Naprawa dachu w Warszawie to tylko jedna z dziedzin sztuki budowlanej, w której możemy Ci pomóc. Jeśli w wyniku prac potrzebne będą inne naprawy lub remonty, zajmiemy się również nimi. Zostaw remonty dachów w  Warszawie naszym specjalistom i poświęć czas na własne sprawy. Po zakończonych pracach będziesz mógł ocenić, czy wszystko zostało wykonane zgodnie z Twoją wizją i założeniami. Zadzwoń i umów się na bezpłatną wyceną przyszłych prac.


📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac