Remont klatek schodowych

Klatki schodowe to przestrzenie traktowane jako własność wspólna. Dlatego do dbania o nie i pielęgnacji nie poczuwa się w zasadzie nikt. Tymczasem to wygląd tej przestrzeni może mieć wpływ na odbiór wnętrza mieszkania czy biura. Jeśli w Twoim domu to miejsce wymaga już renowacji, potrzebna Ci będzie solidna firma, która wykonuje remont klatek schodowych w Warszawie. Korzystając z oferty Adrem, możesz wpłynąć na zmianę wyglądu wnętrza tej przestrzeni. Specjaliści z naszej firmy przeprowadzą wszystkie prace sprawnie i sumiennie, a jednocześnie do minimum ograniczając uciążliwość płynącą z remontu.

remont klatek schodowych warszawa

Remonty klatek schodowych w Warszawie – zakres prac

Pojęcie klatki schodowej stosowane jest do wielu przestrzeni, w których znajdują się biegi schodów. Z reguły remonty klatek schodowych nie należą do prac lubianych przez firmy wykończeniowe. Wpływ na to ma nieregularna powierzchnia, liczne załamania ścian oraz wiele detali. Każdy stopień wymaga odrębnego potraktowania i wykończenia ściany w jego obrębie. Dodatkowo dochodzi odnawianie innych elementów architektonicznych jak balustrady, instalacje teletechniczne czy skrzynki na listy. Taka praca wymaga precyzji i cierpliwości, którą w Adrem dysponujemy.


📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac 


Zajmujemy się wykańczaniem wspólnych klatek schodowych w domach wielorodzinnych. Remonty klatek schodowych w Warszawie wykonujemy również na zlecenie spółdzielni mieszkaniowych czy mieszkańców. Jeśli pod Twoją opieką znajdują się obiekty administracyjne lub inny budynek użyteczności publicznej, także zajmiemy się takimi pracami. Nie obawiaj się kontaktować z nami, jeśli chcesz odnowić wyjście na półpiętro czy małą klatkę schodową na kilka stopni. Przy okazji remontu klatek schodowych przekonasz się o naszych zaletach i zdecydujesz powierzyć nam inne prace.

Zakres prac remontowych to nie tylko malowanie klatek schodowych. Warszawa jest specyficznym miastem, w którym wiele obiektów musi zachować dany charakter lub nawiązywać do konkretnej stylistyki. Jeśli chcesz przywrócić dawną świetność starej kamienicy, stworzymy ją dla Ciebie. Zajmujemy się odnawianiem zabytkowych przestrzeni, w których dominują nieregularne balustrady czy gzymsy dekoracyjne. Jesteśmy w stanie wykonać wykończenie nowego obiektu inspirowane archaicznym stylem.


📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac 


Remonty klatek schodowych z Adrem

Remont klatek schodowych w Warszawie powinien być wykonany według najwyższych standardów. Wiele obiektów podczas prac remontowych stale jest eksploatowanych, dlatego potrzebne będzie odpowiednie logistyczne podejście. Przez kilkanaście lat działalności na stołecznym rynku udało nam się zdobyć potrzebne doświadczenie i potrafimy dostosować się do potrzeb danego obiektu. Malowanie klatek schodowych w Warszawie i innych miejscowościach wykonujemy też bardzo dokładnie i w najwyższych standardach. Nie jesteś przekonany? Sprawdź nasze realizacje w wielu publicznych miejscach w Warszawie. Zapraszamy do kontaktu na numer telefoniczny lub pod adres mailowy. Może bezpłatne oględziny i wycena prac pozwolą Ci przekonać się do naszych zalet.


📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac