Montaż listew przypodłogowych

Prace budowlane wewnątrz mieszkań i biur wymagają sporo uwagi także w obrębie wykończenia podłogi. Montaż listew przypodłogowych jest jednym z końcowych etapów prowadzenia takich prac. Wykonuje się go już po malowaniu ścian i ułożeniu materiału wykończeniowego na podłogi. Dobrze wykonane prace pozwolą na estetyczne wykończenie całej powierzchni podłogi i dopięcie aranżacji. Ponadto listwy zasłonią wszelkie niedociągnięcia powstałe w miejscu łączenia powierzchni podłogi i dolnej części ściany.

Montaż listew przypodłogowych Warszawa

Co wchodzi w zakres montażu listew przypodłogowych?

Skala prac prowadzonych przy okazji wykończenia podłogi jest spora. Nawet tak prozaiczne prace, jak mocowanie listew przypodłogowych wymagają sporo uwagi i zaangażowania. W zakres montażu listew przypodłogowych wchodzi przygotowanie materiału, wstępne przymiarki i docięcie elementów na wybrane fragmenty. Dopiero w dalszej kolejności przeprowadzany będzie montaż samych elementów do powierzchni ścian.


📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac 


W Adrem wykonujemy montaż listew przypodłogowych wykorzystując kilka podstawowych sposobów. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż listew w technologii mocowania systemowego. Wówczas wymagane będzie ułożenie listew mocujących lub szyn, w zależności od wyboru klienta. Prowadzimy prace również w standardowych technikach, czyli mocowanie listew na kleju lub na kołkach montażowych. Jesteśmy w stanie udzielić pomocy przy wyborze odpowiedniej technologii.

W wyniku montażu listew przypodłogowych może być potrzebne przeprowadzenie innych prac remontowych. Zdarza się odpadający tynk w starszych pomieszczeniach czy naruszenie rur instalacyjnych prowadzonych w ścianie. Może być potrzebne zastosowanie kotwy chemicznej czy dodatkowych wzmocnień szczególnie w obrębie kolumn i słupów. W Adrem zatrudniamy specjalistów z wielu dziedzin, którzy są w stanie przeprowadzić prace naprawcze w sytuacjach awaryjnych. Specjalizujemy się również w robotach glazurniczych i układaniu podłóg, dlatego montaż listew przypodłogowych może być tylko zwieńczeniem pracy.


📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac 


Dlaczego powierzyć montaż listew przypodłogowych Adrem?

Część wykonawców decyduje się na samodzielne wykonanie powierzchni podłogi w mieszkaniu czy biurze. Szczególnie panele podłogowe nie wymagają ogromnej wiedzy i zaplecza sprzętowego. Jednak montaż listew przypodłogowych warto powierzyć profesjonalistom. To na tym etapie prac dopinana jest cała aranżacja wnętrza i od sposobu ułożenia listew będzie zależał wygląd pomieszczenia. Dodatkowo w listwach przypodłogowych bardzo często prowadzone są przewody elektryczne czy telekomunikacyjne. Tylko dobrze ułożone elementy wykończeniowe zapewniają możliwość swobodnego przepuszczenia przewodów.

Niezależnie od tego, czy chcesz wykończyć całą powierzchnię podłogi, czy potrzebny ci jedynie montaż listew przypodłogowych, skorzystaj z naszej oferty. Nie tylko dysponujemy ogromnym doświadczeniem zdobytym przez kilkanaście lat działalności na stołecznym rynku. Możemy pochwalić się także wykwalifikowaną kadrą pracowniczą i odpowiednim sprzętem do wykonywania tych prac. Dzięki temu sięgnięcie po naszą ofertę jest gwarancją wykonania remontu podłogi według najwyższych standardów.


📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac