Instalacje elektryczne przemysłowe

Instalacje elektryczne przemysłowe 

Prąd elektryczny wykorzystywany jest w dużej mierze do funkcjonowania sektora przemysłowego. To właśnie zakłady produkcyjne, usługowe i duże obiekty przemysłowe w największej skali pobierają prąd elektryczny. Z uwagi na spore pobory, skomplikowaną budowę i dużą liczbę odbiorników, instalacje elektryczne przemysłowe wymagają specjalnego podejścia ze strony projektantów i wykonawców. Tylko wówczas można mówić o wydajności sieci, a także o jej bezpieczeństwie. 

Jeśli planujesz pracę na przemysłowych instalacjach elektrycznych, skontaktuj się z firmą Adrem. Od wielu lat świadczymy różnego rodzaju usługi elektryczne w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Dysponujemy zapleczem technicznym, profesjonalną kadrą specjalistów, a także doświadczeniem, które jest niezbędne w tego typu pracach. Mamy za sobą także wiele zrealizowanych projektów w zakresie wykonawstwa elektrycznego również na dużych obiektach. W razie potrzeby możemy udostępnić referencje, listę zrealizowanych projektów, a nawet potrzebne uprawnienia naszych pracowników. 


📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac 


Instalacje elektryczne w zakładach przemysłowych i nie tylko – zakres usług Adrem 

Każda sieć elektryczna wymaga szczególnego podejścia, a zwłaszcza instalacje działające na dużych i zróżnicowanych napięciach. Instalacje elektryczne w zakładach przemysłowych muszą być wykonane z najwyższą uwagą, co zapewni im bezpieczne i długotrwałe funkcjonowanie. W Adrem doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego do każdej sieci podchodzimy z najwyższą uwagą, profesjonalizmem, a także w pełni kompleksowo. 

Rozpoczęcie prac na każdej instalacji elektrycznej przemysłowej przebiega w podobny sposób. W pierwszej kolejności oceniamy zakres prac i obliczamy szacunkowy koszt wykonania pracy. Na tym etapie potrzebne są dokładne dane dotyczące urządzeń podłączonych do sieci, ich zapotrzebowania, a także wszystkich akcesoriów. Następnie na podstawie zebranych danych przygotowujemy profesjonalny projekt instalacji. 


📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac 


Instalacje elektryczne przemysłowe wykonujemy też fizycznie, a zatem przeprowadzamy wszystkie prace montażowe. Dysponujemy sporymi zasobami ludzkimi, specjalistycznym sprzętem i wiedzą dotyczącą pracy na obiektach przemysłowych, a także strategicznych. Zajmujemy się układaniem sieci, podłączaniem podstawowych urządzeń i stworzeniem przyłączy do specjalistycznej aparatury przemysłowej. 

Zobacz także:  Nakładanie gładzi wałkiem - jak przeprowadzić prace?

Instalacja elektryczna przemysłowa tylko z Adrem 

Przy budowie sieci elektrycznych najważniejsze jest bezpieczeństwo ludzi i sprzętu, tymczasem koszt wykonania ma znaczenie drugorzędne. Instalacje elektryczne przemysłowe wykonywane przez profesjonalistów z Adrem są w pełni bezpieczne, co gwarantują odbiory techniczne prowadzone przez naszych inżynierów. W razie potrzeby jesteśmy w stanie natychmiast reagować na jakiekolwiek oznaki awarii i wysłać na miejsce jedną z naszych ekip serwisowych.


📞 Zadzwoń do nas: 797 302 001 i uzyskaj bezpłatną 👷‍♀️ wycenę prac